Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie finansów z dogłębną wiedzą informatyczną

Świadczymy usługi w obszarach digital finance oraz finansów przedsiębiorstw. Wykorzystujemy technologie liderów rynkowych, aby we współpracy z dyrektorami finansowymi i ich zespołami przeprowadzić udane transformacje manualnych i nieefektywnych procesów finansowych, księgowych i analitycznych.

Wyróżniamy się zespołem posiadającym wysokie, uznane kwalifikacje w obszarze finansów (biegli rewidenci, ACCA oraz stopnie doktora ekonomii), rozwiązujemy przy tym złożone zagadnienia z zakresu finansów oraz wyceny przedsiębiorstw. Stąd wzięła się nasza nazwa, która oznacza doskonałość (excellence) w dążeniu do prawdy (vera) o firmie, o tym gdzie jest i dokąd zmierza. Tym właśnie jest Exevera.

Nasi klienci Ufają nam dyrektorzy finansowi
średnich i dużych firm.

Nasi Klienci to głównie dyrektorzy finansowi średnich i dużych międzynarodowych przedsiębiorstw o złożonych potrzebach w zakresie planowania finansowego, raportowania i analizy danych. Ich tradycyjne manualne procesy są nieefektywne i szukają oni sposobu, aby osiągnąć długoterminowe korzyści z transformacji cyfrowej w finansach.

Pomagamy im przejść na nowoczesne cyfrowe finanse, ujednolicając dane i procesy w firmach, automatyzując powtarzalną pracę, umożliwiając szybkie dostosowanie do zmieniających się i rosnących potrzeb w zakresie raportowania i analizy danych oraz zapewniając doświadczonych kontrolerów finansowych z głęboką wiedzą IT.

Dyrektorzy finansowi
zwracają się do nas, gdy:

01/

Są sfrustrowani manualnymi procesami

opartymi na Excelu prowadzącymi do błędów, powtarzalnej pracy, długich godzin pracy i braku transparentności realizowanych zadań.

02/

Są pod presją

wynikającą z tego, że ich obecne systemy nie spełniają obietnic złożonych wtedy, gdy były kupowane.

03/

Są stale zakłopotani

brakiem możliwości sporządzenia dokładnych planów i prognoz

04/

Dążą do przebudowy istniejących procesów,

aby być w stanie szybko dostosowywać się do zmieniających się i ciągle rosnących potrzeb raportowych

05/

Zmagają się z wysoką rotacją pracowników

i mają trudności w efektywnym zarządzaniu wiedzą w obszarze finansów

06/

Są zmęczeni kosztownym utrzymaniem i rozwojem

wdrożonych rozwiązań IT do planowania i raportowania

07/

Brakuje im wykwalifikowanych kontrolerów finansowych

potrafiących efektywnie wykorzystywać najnowsze technologie informatyczne.

Dlaczego my? Pomagamy osiągać ogromne sukcesy z obszaru finansów.

Nasi klienci odnoszą ogromne sukcesy w transformacji obszaru finansów w swoich firmach, ponieważ nasze podejście bardzo różni się od tradycyjnych usług wdrożeniowych lub doradczych.

  • Jesteśmy prawdziwym partnerem dla zespołów finansowych, ponieważ nasi kontrolerzy nie tylko posiadają dogłębną wiedzę finansową, ale również informatyczną na temat nowych technologii, które wykorzystują i rozwijają.

  • Jeden nasz kontroler finansowy wspierany przez nowoczesną technologię zwykle pozwala osiągnąć więcej niż cały tradycyjny dział kontrolingu.

  • Które powszechnie uznawane są jako rynkowi liderzy w obszarach zamknięcia miesiąca, planowania, raportowania, konsolidacji i analizy danych.

  • Z największych firm w wielu branżach, m.in. farmaceutycznej, produkcyjnej, budowlanej, z którymi dzielimy się z naszymi Klientami

  • Wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych konsultantów posiadających kwalifikacje ACCA i biegłego rewidenta, przez co szybko radzimy sobie również ze złożonymi zagadnieniami finansowo-księgowymi.

  • Nie opuszczają nas i chętnie udzielają nam referencji.

Success stories Poznaj efekty naszej pracy.

Oferta Dokładne, transparentne, szybkie i elastyczne finanse w Twojej firmie

Skorzystaj na cyfrowej transformacji finansów w swojej firmie i stań się faktycznym partnerem dla biznesu.

Poznaj naszą ofertę